Jackpot Mega Fortune znów rozbity

Kategoria: Jackpoty | 18 kwietnia 2015

Mamy połowę kwietnia, a już po raz szósty w tym roku piszemy o rozbiciu największego jackpota w Mega Fortune! Tym razem zwycięzca zgarnął prawie półtora miliona euro! Wygrana jest jeszcze gorąca, padła nieco ponad godzinę temu!

Mega Fortune jest hitową produkcją w kasynach internetowych. Wyprodukowało ją Netent i dlatego też o szczegółach zwycięskiej rozgrywki dowiemy się za kilka dni – ten producent oprogramowania tak ma, nigdy nie śpieszy się z podawaniem szczegółów zwycięskich gier, jest to działanie w ramach polityki bezpieczeństwa firmy, nie żadna fanaberia. Dokładna kwota wygranej wynosi 1 461 681 euro co jak na tego progresywnego jackpota jest dolną granicą wysokości głównej wygranej. Nasze małe śledztwo doprowadziło nas do kasyna Unibet, prawdopodobnie to tam padła ta wysoka wygrana – tę informację potwierdzimy, gdy Netent powie coś więcej na temat tej wygranej. Jeśli nie znacie jeszcze Mega Fortune, to czas je poznać! Jest to klasyczny slot, który zawiera w sobie jednego z najlepszych jackpotów dostępnych w kasynach online. Częste, a przede wszystkim wysokie wygrane zapewniają mu wysoką popularność od czasu, kiedy pojawił się na rynku, a od jego premiery minęło już trochę czasu. Nie czekaj, zagraj już dziś w Mega Fortune, może tym razem to do ciebie uśmiechnie się szczęście i Mega Fortune uczyni z ciebie kolejnego milionera!

Warto przypomnieć o rekordzie w wysokości wygranej w kasynie internetowym. To właśnie gracz grający w Mega Fortune w 2013 roku zdobył rekordowe 17 800 000 euro. Od tamtego czasu popularność progresywnych jackpotów niesamowicie wzrosła, przez co wysokie wygrane padają wyjątkowo często.

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 18 kwietnia 2015   Kategoria: Jackpoty