3 miliony euro wygranej w jackpocie Mega Fortune

Kategoria: Jackpoty | 29 lipca 2015

3 022 765 euro to kwota, która została zdobyta w jackpocie Mega Fortune w ostatni piąten. Ten regularnie tworzący milionerów jackpot produkcji firmy Netent został rozbity po raz kolejny w tym roku i rozdał prawie 30 000 000 euro tylko dla zwycięzców jackpotów!

Wciąż czekamy na więcej informacji o wygranej, ale jest to wydarzenie o którym chcieliśmy napisać jak najszybciej. Pewna jest kwota wygranej oraz to, że wygrana padła późnym, piątkowym popołudniem. Narodowość gracza nie została jeszcze ujawniona, nie wiemy w którym kasynie używającym oprogramowania Netent padła ta wysoka wygrana. Zresztą, to sprawa drugorzędna, gdyż najważniejszy jest sam fakt tak wysokiej wygranej – oczywiście w Mega Fortune padały większe wygrane, ale nigdy tak często, główne wygrane padają w tej grze częściej niż raz w miesiącu! Żaden inny jackpot nie jest w stanie pochwalić się takimi osiągnięciami. Od pewnego czasu obserwujemy jak dużym zainteresowaniem cieszy się ten genialny slot i jest to odpowiedź na pytanie: dlaczego Mega Fortune nie łamie granicy 10 000 000 euro. Tak duże obłożenie ze strony graczy powoduje, że wygrana muszę padać często a jackpot zanim urośnie zostanie rozbijany.

Mega Fortune to obecny rekordzista pod względem największej wypłaty w kasynach internetowych. Wygrana prawie 18 000 000 euro od 2013 roku nie została pobita przez jakąkolwiek grę. Zwycięzcy składamy serdeczne gratulacje i zapraszamy do zabawy w Mega Fortune w kasynach współpracujących z Netent.

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 29 lipca 2015   Kategoria: Jackpoty