Jackpot Mega Fortune trafił do Polaka

Kategoria: Jackpoty | 14 lutego 2016

Jackpot w Mega Fortune jest jednym z najpopularniejszych wśród polskich graczy. Nic dziwnego, skoro co jakiś czas że słyszymy że kolejny z naszych rodaków wygrywa w tej grze konkretne pieniądze. Trudno w takiej sytuacji nie zastanawiać się nad tym, czy przypadkiem nie spróbować własnych sił w tej grze. Dla wszystkich, którzy się nad tym zastanawiają, mamy kolejną wiadomość: znów padła wygrana, która trafiła w ręce Polaka!

Tym razem szczęściarzem, do którego uśmiechnął się los był Pan Karol, który w jackpota wygrał aż 1 281 000 złotych. Trzeba przyznać, że jest to suma, która może robić wrażenie nawet na ludziach, którzy już od dawna korzystają z kasyn internetowych. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że kwota ta trafia do jednej osoby, to rzeczywiście można mówić o sporej wygranej.

Oczywiście wygrane w takich grach zależne są nie tylko od szczęścia, ale również od liczby graczy. Dlatego właśnie najpopularniejsze jackpoty progresywne przynoszą najwyższe zyski. Po prostu stawki rosną wraz z liczbą uczestników, którzy dorzucają swoje pieniądze do puli. Od całej kwoty pobierana jest prowizja, którą zatrzymuje kasyno, ale cała reszta pieniędzy – w tym przypadku ponad 1,2 mln złotych – trafia do zwycięzcy.

Dodano: 14 lutego 2016   Kategoria: Jackpoty