iGame i Quickspin łączą siły

Kategoria: Kasynowe nowości | 7 maja 2015

iGame Group, wiodący operator gier hazardowych na rynku skandynawskim podpisał umowę z dostawcą oprogramowania, firmą Quickspin, która zobowiązuje developera do dostarczania treści dla kasyn iGame Group. Quickspin ma dostarczać rozwiązania na urządzenia stacjonarne oraz przenośne.

W wyniku tej umowy grupa iGame wzbogaci się o kolejne pozycje do swojego kasyna. iGame jest znane ze współpracy z najlepszymi producentami gier, więc dla producenta Quickspin jest to bardzo prestiżowa umowa. Obecnie iGame Group posiada w swojej ofercie ponad 100 automatów. Quickspin natomiast regularnie rozwija swoje produkty oferując coraz wyższą jakość. Ten developer w szybkim tempie zyskuje uznanie graczy oraz operatorów kasyn, gry produkowane przez Quickspin słyną z doskonałej grafiki oraz wielu bonusów zwiększających wygrane.

Dla Quickspin to wielkie wyróżnienie, są nadal zszokowani, że udało się im nawiązać współpracę z tak dużym operatorem jak iGame. My też przygotowaliśmy dla was niespodziankę – rejestrując się z banera zamieszczonego na dole strony dostaniecie 5 free spinów na dobrą zabawę i wypróbowanie kasyna. Polecamy!

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.