Slotowa nowość od Microgaming (WIDEO)

Kategoria: Gry | 8 lipca 2015

Zapowiadany przez nas nowy slot Hot as Hades doczekał się już swojej premiery i jest dostępny! Ekipa ze studia Microgaming jak zwykle wykonała kawał świetnej roboty.

Produkcja nie zaskakuje nas nowymi rozwiązaniami, ale nie zmienia to faktu, że jest godna zainteresowania – ot chociażby z powodu znudzenia się innymi grami. Przyjemna komiksowa grafika, klimatyczne dźwięki i bardzo luźne nawiązanie do mitologii greckiej zachęcają do zabawy. Postać jednego z najmroczniejszych bogów została przedstawiona w sposób zabawny i rozrywkowy. Hot as Hades oferuje standardowe pięć bębnów na których znajduje się dwadzieścia linii wypłat. Gra zawiera funkcje doskonale znane z innych produkcji Microgaming oraz grę bonusową.

Hot as Hades nikogo nie rozczaruje, jest to świetna pozycja na poprawę humoru – gra jest dostępna w kasynach oferujących oprogramowanie Microgaming. Poniżej prezentujemy filmik z gry:

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 8 lipca 2015   Kategoria: Gry