Holandia: bah z grzywną 400 tysięcy euro

Kategoria: Ciekawostki kasynowe | 11 lipca 2018

Internetowa grupa bukmacherska bet-at-home została ukarana grzywną w wysokości 400 tysięcy euro przez holenderski urząd ds. Gier (Kansspelautoriteit) po tym, jak regulator uznał operatora za skierowanego do holenderskich obywateli bez licencji na gry.

Okazało się, że grupa bukmacherska specjalnie ukierunkowała holenderskich graczy od 14 czerwca do 11 października 2017 roku. Gracze ci mieli możliwość gry w kasynie, mimo że bet-at-home nie nosił holenderskiej licencji na grę. Zamiast tego firma ma licencję maltańską, która obejmuje większość Europy, z wyjątkiem krajów, które zabraniają operatorom zdalnym oferowania usług w ich granicach.

Regulator przekazał 210.000 EUR na Bet-at-home.com Entertainment Limited, z czego 200 000 EUR trafiło również Bet-at-home.com Internet Limited. Ostrzeżenia zostały przekazane innym stronom, które przyczyniły się do rozpowszechnienia oferty hazardowej. Bet-at-home musiał zapłacić grzywny, ponieważ wcześniej wielokrotnie kierowano ostrzeżenia do samej grupy.

Sama sprawa nie była dotychczas skomentowana przez BAH i odnosimy wrażenie, iż nawet nie będzie. Kara ‘na waciki’, bez roztrząsania tematu.

Ten post ma 10 miesięcy. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.