Historyczny zwycięzca w BitStarz

Kategoria: Bonusy i promocje Wokół kasyn | 2 listopada 2017

W dniu dzisiejszym, w jednym z kilku najlepszych w Europie kasyn z elektroniczną walutą Bitcoin, z którymi współpracujemy, a w tym wypadku BitStarz ogłosiło swój kolejny historyczny moment. Właśnie dzisiaj, na jednym ze slotów od Amatic spod bandery high variance padła wygrana wynosząca 118,396 dolarów. To druga największa wygrana w historii firmy i jak podkreśla on sama, mają nadzieje, iż nie ostatnia. Na tym jednak historia się nie kończy.

Dlaczego? Gdyż ciekawostką jest fakt, że czwarta co do wielkości wygrana w kasynie BitStarz, również miała miejsce na slocie z softu Amatic. Jej zdobywca pochwalić się może trafieniem 85 tysięcy dolarów, co tylko potwierdza pozycjonowanie tego automatu wśród najlepiej płacących. To jednak jeszcze nie koniec! Dzisiejszy bohater opowieści nie poprzestał tylko na w/w wygranej i dołożył zdobycz wartą 64 tysiące dolarów na slocie Wolf Gold. Ta wygrana jest także szczególna, ponieważ została zdobyta za pomocą ledwie jednego spina. To z pewnością niesamowity dzień dla samej historii firmy oraz ich klienta. BitStarz, o czym często wspominamy, oferuje gry od wielu dostawców, dzięki czemu wszyscy znajdziemy coś dla siebie.

Dyrektor ds. Marketingu BitStarz, Srdjan Kapor, powiedział: “Jedną rzeczą jest druga najwyższa wygrana w naszej historii, a drugą to, iż gracz zapisał się w naszych kartach dwukrotnie w ciągu jednego dnia. To bardzo rzadkie wydarzenie! Pytanie brzmi, czy ten szczęśliwy facet zdoła nas zaskoczyć kolejny raz? Chce, aby nasze pieniądze trafiły na taki cel! Once again, congratulations.

300% Bonus + 180 free spinów w BitStarz!

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.