Hendrix bohaterem nowego slotu Netent

Kategoria: Gry | 9 lutego 2016

Niezapomniane rockowe przeboje, takie jak “Hej Joe!” czy “Purple Haze” to wizytówka zmarłego w 1970 roku fenomenalnego gitarzysty Jimi’ego Hendrixa.

Szwedzki potentat w dziedzinie internetowych gier hazardowych, firma Netent, zapowiedziała właśnie stworzenie nowego slota, opartego na wydarzeniach z życia tego słynnego rockmana. Oczywiście prawdziwą gwiazdą tego wydania będzie sam Jimi i jego utwory. Gra będzie dostępna w wersji 3D, a jej premiera ma mieć miejsce już w kwietniu.

Simon Hammon, przedstawiciel Netent mówi o tej grze wprost: “Jimi Hendrix jest niewątpliwie jedną z największych gwiazd rocka, jakie kiedykolwiek żyły. To dla nas zaszczyt i ogromna odpowiedzialność, że przyznano nam prawa do stworzenia markowego produktu sygnowanego nazwiskiem Jimi Hendrix. Wspólnie z należącymi do rodziny Hendrixa firmami Experience Hendrix L.L.C i Authentic Hendrix LLC, możemy sprawić że nasza seria Netent Rock stanie się jednym z najbardziej pożądanych produktów na rynku”. W podobnym duchu wypowiada się przedstawicielka rodziny, Janie L. Hendrix, która jest dyrektorem generalnym w firmie Experience Hendrix LLC. W wydanym przez nią oświadczeniu czytamy: “Jesteśmy naprawdę dumni w roli, jaką odgrywamy w promowaniu sztuki i osobowości Jimi’ego. Jesteśmy bardzo wybredni przy wyborze partnerów, ale czujemy że z Netent podobnie rozumiemy znaczenie tego projektu i jesteśmy zadowoleni że możemy z nimi pracować. Perspektywy są ekscytujące!”.

Wiadomo już że slot będzie zawierał pięć piosenek z bogatego dorobku artysty, wśród których znajdą się “Purple Haze” i “Crosstown Traffic”.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.
Dodano: 9 lutego 2016   Kategoria: Gry