Hazardzista okradł pracodawcę aby mieć na grę

Kategoria: Kasynowe nowości | 15 sierpnia 2015

Dzisiaj po raz kolejny przedstawimy ciemną stronę hazardu oraz pokażemy do jakich patologi potrafi prowadzić uzależnienie od hazardu. Dzisiejszym negatywnym bohaterem będzie Ryan Adams, 22 – letni informatyk, który był zatrudniony w firmie zajmującej się pośrednictwem nieruchomościami.

Mężczyzna został zwolniony ze swojego stanowiska w sierpniu ubiegłego roku, już wtedy miał problemy z hazardem. Jego oszczędności szybko się skończyły i zaczął kombinować jak zdobyć pieniądze na spłatę długów oraz dalszą grę. Postanowił wykorzystać do tego swojego byłego pracodawcę, do którego systemu informatycznego się włamał i zdobył kody dostępu do kont bankowych. Ukradł tym sposobem prawie siedem tysięcy funtów. Nieprawidłowości wykryła kobieta, która była następczynią Adamsa i początkowo to ona była podejrzana o kradzież – straciła pracę i sprawa została zgłoszona na policje.

Organy śledcze oczyściły kobietę i doszły do byłego pracownika agencji nieruchomości. Ryan Adams został skazany na sześć miesięcy więzienia, wyraził skruchę i zapewnił, że od wielu miesięcy nie uprawiał hazardu. Niestety ucierpiała niewinna osoba – kobieta straciła pracę, po oczyszczeniu z zarzutów nie została do niej przywrócona oraz przez pół roku nie mogła znaleźć innego zatrudnienia.

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.