Gry zręcznościowe na kasę? Tylko w StarGames!

Kategoria: Czytelnia | 24 kwietnia 2016

Skill Games to kategoria gier kasynowych, która zdobywa coraz większą popularność. Jednym z serwisów oferujących gry zręcznościowe na pieniądze jest StarGames. Chińczyk, bilard, snooker, backgammon, kości, dart, pasjans – jesteś królem którejś z tych gier? Zobacz do czego możesz wykorzystać to w StarGames.

Gry zręcznościowe oferowane przez StarGames to nic innego jak rozgrywka pomiędzy dwoma graczami. Nie ma tu żadnego czynnika losowego. Ten, kto zagra lepiej, wygra. Co najciekawsze, walczyć można zarówno dla zabawy jak i na prawdziwe pieniądze. Wyobrażasz sobie ile pieniędzy możesz wygrać pokonując rywali w swoją ulubioną grę?

Wybór gier zręcznościowych w StarGames jest przepotężny. Oprócz wyżej wspomnianych tytułów, zagrać można w kilkadziesiąt innych. Jesteś gotowy wypróbować coś zupełnie nowego? Wykorzystaj swoje umiejętności i zgarniaj nieograniczone wygrane. Tutaj wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Tylko teraz każdy nowy gracz StarGames może odebrać 100 euro bonusu. Wystarczy wpłacić dowolną kwotę, a drugie tyle natychmiast trafi na konto. Deponując 400 PLN można więc zacząć z saldem w wysokości aż 800 PLN. Oprócz tego depozytorzy mogą liczyć na regularne prezenty. Średnio raz w miesiącu gracze otrzymują vouchery na grę w wysokości 20 euro prosto na skrzynkę mailową. Jesteś gotowy na duże wygrane w StarGames?

Kliknij TUTAJ i otwórz konto w StarGames

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.
Dodano: 24 kwietnia 2016   Kategoria: Czytelnia