Gra w bilarda na kasę? W StarGames to możliwe!

Kategoria: Gry | 30 maja 2015

Jeżeli jesteście fanami bilarda to mamy dla was bardzo kuszącą propozycję – w kasynie Stargames jest dostępny bilard! Zabawa polega na rywalizacji z prawdziwym graczem – zwycięzca bierze wszystko!

Do naszej dyspozycji zostają oddane dwie odmiany bilarda: ósemka oraz dziewiątka. Ogólnie zabawa polega na trafieniu bili do łuzy. W odmianie, która nazywa się ósemka i jest najpopularniejszą odmianą bilarda, również w kasynie Stargames. Na stole znajduje się siedem bil pełnym i siedem połówek oraz bila biała, którą to uderzamy w pozostałe bile oraz bila czarna, która jest wbijana jako ostania. Pierwsza bila, która wpadnie do łuzy definiuje, która grupa bil interesuje nas podczas zabawy.

Uderzamy w swoje bile, a kiedy już nasze wszystkie kolorowe bile trafią do łuz, wtedy przychodzi czas na czarną. Jeżeli czarna wpadnie przed wbiciem pozostałych bil, gracz, który to wykonał przegrywa pojedynek. Gra się bardzo przyjemnie, na różnych poziomach trudności, z amatorami oraz wyjadaczami bilarda. Świetna zabawa, można rywalizować za prawdziwe pieniądze oraz grać dla zabawy za wirtualną walutę nazwaną starsami. Polecamy tę grę w kasynie Stargames!

Więcej o StarGames przeczytasz TUTAJ. Znajdziesz tu również informację jak odebrać nawet 400 PLN bonusu.

Dodano: 30 maja 2015   Kategoria: Gry