Gorący slot Mega Fortune Dreams znów płaci

Kategoria: Jackpoty | 26 grudnia 2015

Mega Fortune Dreams to obecnie jeden z najgorętszych slotowych tytułów na rynku. Gra raz po raz nagradza osoby, które zdecydują się pomnażać na niej pieniądze. Kilkanaście dni temu trafiony został kolejny jackpot.

Wygrana padła dnia 14 grudnia i wyniosła 117 713 euro w ramach Jackpota Major, czyli drugiej z trzech wielkich pul oferowanych przez ten slot. Jest to już 82. trafienie jackpota Major gry Mega Fortune Dreams. Do tej pory nie ujawniono jeszcze kto stał się posiadaczem tej sympatycznej kwoty oraz w którym serwisie doszło do jackpotowego trafienia.

Ciekawie prezentują się natomiast statystyki gry Mega Fortune Dreams. Jak wyliczył jeden z zagranicznych portali kasynowych, jackpoty trafiane są tu średnio co 6 dni. To oznacza, że częściej niż raz w tygodniu ktoś zgarnia wielkie pieniądze grając w tę hitową grę. Średnia wysokość takiego jackpota to z kolei 76 140 euro. Więcej o grze Mega Fortune Dreams poczytać można w serwisie w całości poświęconemu temu tytułowi, który znajdziecie klikając TUTAJ.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 26 grudnia 2015   Kategoria: Jackpoty