Gigantyczna wygrana w BitStarz. Ponownie!

Kategoria: Bonusy i promocje Ciekawostki kasynowe | 11 kwietnia 2018

Raz, dwa, trzy… ten jakże słynny slogan to już zdecydowanie za mało, aby określić liczbę wielkich wygranych padających w BitStarz. BitStarz, czyli jednym z naszych ulubionych kasyn z Bitcoin. Wygranych wielkich, lecz wygranych realnych dla każdego, gdyż nie mamy tutaj na myśli m.in. jackpotów z Mega Fortune. Tym śmiesznym akcentem przechodzimy do sedna wpisu, który ma za zadanie przybliżyć Wam ostatnie miłe zdarzenia.

Na dobry początek zapraszamy Was również do wcześniej wspomnianych trzech tematów z wielkimi wygranymi w BitStarz:

BitStarz nie zwalnia tempa! Kolejna wielka wygrana
BitStarz – kolejne rozbicie banku w grach Amatic!
Historyczny zwycięzca w BitStarz

Tym razem mówimy o wygranej wynoszącej 19 tysięcy i 995 BTC na grze od producenta Betsoft – Greddy Goblins! Sam soft gier stał się jednym z filarów kasyna, gdyż według niego samego doskonale wie, jak stworzyć pełne emocji i i jakości automaty do gier online. To pewna nowość, gdyż do tej pory w kwestii potężnych wygranych dominowały sloty od Amatic. Sama kwota natomiast w przeliczeniu na dolary daje ich ponad 140 tysięcy. BitStarz został wielokrotnie nagrodzony w 2017 roku na prestiżowych imprezach ASK Gamblers, a kolejną okazje do skomentowania masywnej wygranej miał Srdjan Kapor, kierownik ds. Marketingu kasyna. Poniżej jego słowa:

“Impreza u nas po prostu trwa dalej. Ledwo łapiemy oddech po jednej ogromnej wygranej, aby zaraz wypłacać kolejną. Tym razem suma zwycięstwa to blisko 20 tysięcy BTC, co daje 140 tysięcy dolarów. W imieniu całego zespołu BitStarz chciałbym przekazać gratulacje dla zwycięzcy.”

300% Bonus + 180 free spinów w BitStarz!

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.