Gang wietnamskich hazardzistek rozbity

Kategoria: Kasynowe nowości | 28 lutego 2016

Choć mogłoby się wydawać że w krajach azjatyckich hazard ma się świetnie, w Wietnamie, przed laty słynącym jako hazardowe Eldorado, tego rodzaju proceder jest obecnie bardzo ograniczony. Sankcje prawne są ogromne, o czym przekona się wkrótce grupa 16 kobiet, które aresztowano pod zarzutem prowadzenia nielegalnego poker roomu. Wprawdzie tylko niektóre z nich pracowały, pozostałe były zapewne klientkami, ale to uda się ustalić dopiero w trakcie śledztwa.

Zdaniem policji na czele przestępczej siatki stała przedsiębiorcza Thi Thu Hong, 52-letnia Wietnamka. W skład grupy wchodziły jednak nie tylko mieszkanki tego kraju, ale również Koreanki z południa i mieszkanki Kambodży. Zorganizowany przez nie poker room mieścił się w Binh Duong, jednej z południowych prowincji kraju.

Udało się ustalić, że działalność hazardowa była przez te kobiety prowadzona dopiero od ok. miesiąca. Wszystko jednak wyglądało w pełni profesjonalnie, pokój wyposażony był w prawdziwe stoły do pokera, prawdziwe żetony i profesjonalne karty, jakie spotkamy w prawdziwych kasynach. W momencie wtargnięcia policji udało się zabezpieczyć gotówkę, której wartość można przeliczyć na ok. 18 tysięcy złotych.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.