Udany początek roku gracza Kasyna Royal Panda

Kategoria: Jackpoty | 9 stycznia 2016

Kasyno Royal Panda poinformowało na swojej stronie o dużej wygranej która padła w tym serwisie w ostatnich dniach. Bohaterem historii jest 30-letni gracz o imieniu Harrie. Nowy Rok rozpoczął z hukiem zgarniając prawie 114 tysięcy euro czyli 488 tysięcy złotych!

W jaki sposób szczęśliwy gracz doszedł do tak dużych pieniędzy? Kluczem do tego było zakręcenie o wartości 135 euro w grze Fruit Shop Touch (czyli wersji mobilnej). Spin ten aktywował rundę darmowych spinów z mnożnikiem x3. To z kolei spowodowało prawdziwy deszcz gotówki. Wygrana wyniosła 168 125 PLN, ale na tym się nie zakończyło. Kolejne zakręcenia były równie szczęśliwe i przyniosły dodatkowe 320 472 PLN.

Ciekawy w całej historii jest fakt, że jej bohater zdeponował w Kasynie Royal Panda zaledwie 300 euro. Zdecydował się jednak na wysoką stawkę i to jak widać całkowicie się opłaciło. Znane powiedzenie mówi, że kto gra grubo, ten musi wygrać. Przypadek gracza Kasyna Royal Panda tylko to potwierdza.

Rzućcie okiem na naszą recenzję tego kasyna i przeczytajcie jak ciekawe bonusy czekają na każdego nowego gracza, który zdecyduje się otworzyć konto. Takich historii jak dzisiejsza było już wiele i na pewno równie dużo będzie w przyszłości. Kategoria:ć może to właśnie do Ciebie uśmiechnie się szczęście i pozwoli wygrać duże pieniądze, podobnie jak stało się to w przypadku Harriego?

Dodano: 9 stycznia 2016   Kategoria: Jackpoty