EGR B2B Awards: Yggdrasil zdominował rok!

Kategoria: Kasynowe nowości | 8 czerwca 2017

Projektant i producent internetowych automatów do gier online, Yggdrasil Gaming, został wyróżniony jako Provider roku na corocznej gali EGR B2B Awards. Soft w wyścigu po to zaszczytne miano pokonał takich gigantów branży jak Microgaming, Net Ent, IGT oraz Playtech. Prężnie rozwijająca się marka potwierdziła tym samym swoje ostatnie, niesamowicie pozytywne opinie.

Sędziowie, którzy przyznali wyróżnienie dla gier Yggdrasil, wskazali przede wszystkim na ich doskonałą jakość i fantastyczną ilość odmian. Podkreślili także spójność działań całej firmy. Soft wprowadził serię gniazd do gry na przestrzeni ostatnich lat i postarał się, aby były one dostępne na każdej platformie.

Mówiąc o całym zajściu, CEO Yggdrasil Fredrik Elmqvist powiedział: “Wygranie Slot Provider of the Year Awards EGR B2B dwa lata z rzędu jest wielkim osiągnięciem i pokazuje, jak daleko zaszliśmy w tak krótkim odstępie czasu. To pokazuje, że robisz odpowiednie rzeczy – produkujesz wysokiej jakości sloty z niesamowitą grafiką, wspierane przez najbardziej kreatywne narzędzia promocyjne na rynku, które są zbudowane na naszej stałej i ruchomej platformie.”

“Chciałbym podziękować wszystkim, którzy pracowali tak ciężko, aby było to możliwe. Mamy absolutnie świetny zespół i ta nagroda pobudzi nas do jeszcze cięższej pracy, aby stworzyć najlepsze produkty dla naszych klientów.”

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.