Do 100 PLN zwrotu od forBET!

Kategoria: Bonusy i promocje | 22 marca 2018

Reprezentacja Polski przygotowuje się do Mistrzostw Świata w Rosji, a jej pierwszym sprawdzaniem, w nadchodzący piątkowy wieczór będzie ekipa Nigerii. Z tej okazji promocje przygotował legalny w naszym kraju bukmacher forBET, który oferuje aż do 100 PLN zwrotu. Kupon musi się składać z trzech zdarzeń, a ewentualny zwrot ma miejsce wtedy, gdy nasi piłkarze nie wygrają ze swoimi rywalami. Jak głosi hasło przewodnie promocji – Przeciwnikiem biało-czerwonych będzie Nigeria, a my zwrócimy Ci stawkę zakładu do 100 PLN, jeśli naszym Orłom nie uda się wygrać!

Aby Twój kupon kwalifikował się do zwrotu stawki do 100 PLN, musi zawierać oprócz zakładu na mecz Polska – Nigeria, także dwa inne. Łącznie musimy zagrać tripla – inaczej mówiąc – trzy zakłady na kuponie. Nie jest wymagany żaden minimalny kurs, co daje nam sporo swobody i możliwości! Wystarczy wybrać dwa pewne zakłady o najmniejszych kursach i trzymać kciuki za naszą reprezentacje. W innym wypadku dostaniemy zwrot, więc de facto wygrywamy tylko my!

forBET – 100% do 600 PLN i niezliczona ilość promocji – REJESTRACJA

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.