Czechy regulują internetowy hazard

Kategoria: Wokół kasyn | 1 maja 2016

Konieczność uregulowania hazardu online w Czechach była właściwie kwestią czasu. Z jednej strony Czesi mieli problem z egzekwowaniem podatków i innych opłat od zagranicznych bukmacherów, z drugiej jednak nie byli w stanie zablokować ich działalności przez wzgląd na unijne przepisy. Nowa ustawa dotycząca internetowego hazardu ma się stać rozwiązaniem tego problemu.

Od chwili wejścia ustawy w życie czeski rynek będzie oficjalnie otwarty dla bukmacherów z zagranicy. Jednocześnie jednak czeski Parlament przyjął rozwiązania, które pozwolą Ministerstwu Finansów Czech kontrolowanie rynku. Jednym z wymogów, których spełnienie będzie wymagane od bukmacherów, jest posiadanie czeskiej licencji na prowadzenie gier hazardowych w sieci.

Równocześnie ustawa zwiększa wysokość podatku dochodowego od zysków z jednorękich bandytów z dotychczasowych 28% do 35%. Na razie czeski rząd zdecydował się pozostawić podatek od przychodów z loterii i zakładów sportowych na dotychczasowym poziomie 23%.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.