Christiano Ronaldo ambasadorem PokerStars

Kategoria: Kasynowe nowości | 3 czerwca 2015

Wielka gwiazda piłki nożnej, Cristiano Ronaldo stał się ambasadorem marki Pokerstars i będzie ją reprezentować w turniejach na żywo oraz tych w internecie. Portugalska gwiazda Realu Madryt podpisała umowę sponsorską na nieujawnioną kwotę – w grę wchodzą duże pieniądze, ponieważ Cristiano Ronaldo jest jednym z najlepiej zarabiających sportowców na świecie.

Nawiązanie współpracy z tak szeroko znaną osobą, tak mocno popularną na całym świecie to dobre posunięcie Pokerstars. Profile, które posiada piłkarz na portalach społecznościowych mają wiele milionów odsłon dziennie, ponad 100 000 000 śledzących to liczby robiące olbrzymie wrażenie. Cristiano powiedział, że uwielbia grę w pokera i chętnie będzie wspierał rozwój i wzrost popularności tej gry. Sam uważa, że jego wielka rozpoznawalność będzie bardzo korzystna dla Pokerstars.

Pokerstars jest własnością firmy Amaya Gaming, którego dyrektor generalny wydał oświadczenie o nawiązaniu współpracy z Cristiano Ronaldo. Uważa, że Ronaldo jest częścią nowej generacji sportowców, którą charakteryzuje określeniem super gwiazd – jest to generacja ciężko pracujących oraz inteligentnych sportowców, którzy chętnie biorą udział w wielu inicjatywach. Przypomniał również, że podobna umowa została już zawarta z inną gwiazdą światowej piłki nożnej: Neymarem Jr.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.