Chińska mafia w Kambodży. To nie kabaret

Kategoria: Ciekawostki kasynowe | 26 kwietnia 2018

W obecnym tygodniu, Policja w Phom Penh w Kambodży ogłosiła, że przeprowadzili jeden z największych nalotów hazardowych w historii tego kraju, zabierając 121 chińskich obywateli do aresztu. Funkcjonariusze przeprowadzili nalot w związku z nielegalnymi zakładami online i oszustwami VOIP, które działały obok siebie. Chińska policja przekazała informacje lokalnym władzom, które następnie przeprowadziły naloty w Sen Sok i Tuol Kork w Phom Penh. Policja zabrała telefony komórkowe, telefony VOIP i inne dowody związane z przestępstwami.

Uważa się, że kryminał był połączony z chińską grupą mafijną, która prowadziła w kraju gry hazardowe online. Dodatkowo grupa wyłudzała chińskich obywateli za pomocą sprzętu VOIP. Osoby aresztowane za grę hazardową będą miały postawione zarzuty do 5 lat pozbawienia wolności i kary pięciu tysięcy dolarów.

Koniec końców preferujemy jednak ciut bardziej cywilizowaną mafię, w ciut bardziej cywilizowanych miejscach. Jakby to nie brzmiało, to jest prawda.

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.