Cherry zdobywa polską licencję bukmacherską

Kategoria: Ciekawostki kasynowe | 6 lipca 2018

Cherry Online Polska, spółka należąca do Cherry AB, potwierdziła w ostatnim czasie otrzymania licencji na zakłady sportowe w Polsce, co naturalnie pozwoli operatorowi zaoferować swoje usługi graczom z naszego kraju. Przypominamy, iż poprzednie osiem marek, które uzyskało licencje to Fortuna, Milenium, STS, Totolotek, E-TOTO, forBet, LV BET i TOTALBet.

Licencja sprawi, że Cherry zostanie dziewiątą grupą bukmacherską, która została zatwierdzona do oferowania zakładów sportowych przez Ministerstwo Finansów, finalizując potrzebny do tego sześciomiesięczny proces. Licencja została złożona przez konsultanta biznesowego Patryka Włodarskiego, który powiedział: “Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jedną z pierwszych zagranicznych firm, którym przyznano licencję. Polska jest rynkiem w pełni regulowanym, a od czasu nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku, uzyskanie licencji stało się naszym priorytetem. Pozwoli nam ona nam oferować nasze usługi online z pełnym poszanowaniem obowiązujących przepisów, a teraz, mając posiadającą licencje firmę w Warszawie, Cherry jest w stanie wkrótce wprowadzić swoją pierwszą markę internetowego bukmachera dla polskich klientów.”

W przypadku pierwszych ruchów Cherry na naszym rynku, będziemy Was o nich na bieżąco informować.

Ten post ma 11 miesięcy. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.