Ceny w sklepie Royal Panda ścięte o połowę

Kategoria: Kasynowe nowości | 3 października 2015

Korzystanie z programów lojalnościowych kasyn internetowych to świetny sposób na zwiększenie zysków z gry. Tak jest również w Loyal Panda, czyli programie Kasyna Royal Panda. Kilka dni temu wszystkie ceny zostały ścięte nawet o 50%!

Nie jest to żadna terminowa promocja. Ceny zostały ścięte definitywnie i na zawsze. Niektóre przedmioty możesz zgarnąć 50% taniej. Do oferty zostało również dodane wiele nowych atrakcji – darmowe spiny czy bonusy bez depozytu. I tak na przykład wydając 900 LP otrzymasz 40 PLN bonusu. 250 LP to 10 spinów na takie gry jak Twin Spin, Wonky Wabbits czy South Park: Reel Chaos. “Grube ryby”, które na swoim koncie zebrały dużą ilość punktów, mogą odebrać drogą elektronikę. Za 120.000 LP i 72.000 LP kupić można odpowiednio iPada Mini 3 oraz iPhone’a 6. Oferta sklepiku lojalnościowego jest bardzo bogata i każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Ilość punktów LP rośnie wraz z każdą rozegraną grą i trzeba przyznać, że rośnie naprawdę szybko. Niewiele trzeba aby zebrać punkty na jeden lub kilka cennych produktów oferowanych przez sklep Loyal Panda. Zachęcamy do gry w tym świetnym kasynie, a osobom, które jeszcze nie posiadają w nim konta, polecamy naszą recenzję i opis bonusów, które czekają w Kasynie Royal Panda.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.