Bonus bez depozytu zamieniony w wielką wygraną!

Kategoria: Kasynowe nowości | 2 października 2016

Caroline, Brytyjka mieszkająca na Wyspie Man, udowodniła niedawno że warto jest grać przez dłuższy czas w jednym kasynie. Dzięki programowi lojalnościowemu, który uruchomiono w kasynie Royal Panda, Caroline otrzymała bonus bez depozytu, jako prezent z okazji osiągnięcia srebrnego statusu. Z takim bonusem warto było od razu rozpocząć grę.

Brytyjka wybrała grę na slocie Gorilla Go Wild i to on przyniósł jej szczęście. Nie trzeba było długo czekać, by bonus zamienił się w wygraną. Caroline postanowiła postawić 35 funtów z otrzymanego depozytu, żeby pobujać się trochę z gorylami po lianach. Szybko otrzymała 10 darmowych spinów. W chwilę później jej wygrana została pomnożona przez rewelacyjny mnożnik – x 1928. dało to wygraną, która po przeliczeniu na złotówki wynosi ponad 320 tys. złotych.

Trzeba przyznać że Caroline wykorzystała swój bonus w najlepszy z możliwych sposobów. Wygrana nie byłaby jednak tak wysoka, gdyby nie sprzyjało jej szczęście i nie dostała wysokiego mnożnika. Oczywiście jej wygrana nie jest rekordowa pod względem wysokości, ale rzadko zdarza się by ktoś tak wygrywał, nie lokując w kasynie depozytu.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.