Bollywood Story – hit czy kit?

Kategoria: Kasynowe nowości | 8 maja 2018

Filmy Bollywood często mają ten sam format (chłopak spotyka dziewczynę, dziesiątki piosenek, dużo akcji, ale bez rozlewu krwi, i, oczywiście, szczęśliwe zakończenie, Indianie kochają swoje filmy.) i chociaż to Hollywood jest znany jako światowa stolica filmów, to w rzeczywistości Bollywood z siedzibą w Bombaju, znanym jako centrum indyjskiego przemysłu filmowego, który produkuje najwięcej filmów w ciągu roku.

Nic więc dziwnego, że temat podpatrzył NetEnt, który zdecydował się zabrać najciekawsze i najważniejsze cechy z Bollywood i na ich bazie opracować kolejny automat do gier online. Gra ma troszeczkę przypominać wiekowy już slot Lights.

W grze Bollywood Story znajdują się Free Spins i Floating Wilds, czyli kombinacja funkcji automatu, którą mieliśmy okazję zobaczyć już wcześniej w automacie wideo Lights. Porównując obie gry, slot Bollywood Story okazał się być bardzo podobny do wcześniej wspomnianej gry. To zresztą nie pierwsza sytuacja, kiedy niektóre sloty mają podobne cechy. De facto jeśli jeden sposób przynosi znakomitą rozrywkę, to można z niego skorzystać również przy produkcji innych gier.

Gra ma się ukazać w czerwcu obecnego roku.

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.