Blood Suckers 2 – następca legendy

Kategoria: Bonusy i promocje Gry Kasynowe nowości | 7 marca 2017

Legendarnego automatu Blood Suckers, czyli pierwszej wersji tego tytułu, nie trzeba przedstawiać nikomu. Slot cieszył się niesamowitą popularnością, sympatią graczy, dużym RTP i co za tym idzie, we większości kasyn był on wykluczony z obrotu bonusową gotówką. Dobrze płacące symbole WILD, emocjonujący tryb gry bonusowej ze słynnymi trumnami i grobowa atmosfera była tym, co przyciągało nas do tego slota online. Co u następcy?

Koniec oczekiwania!

Tak brzmi komunikat softu NE, który w końcu odsłonił swój najnowszy projekt. Nowy automat to 5-bębnowy, 3-rzędowy, płacący w stałych 25 liniach. Netent postarał się o ostre i wyraźne grafiki, animowanego wampira na stronie okna gry i niespotykane animacje 3D.

Nisko płatne symbole:

Najwyżej płatne symbole:

Linie wygrywające:

Wartość WILD i Scatterów:

Dzięki bonusowej opcji z postacią Amilii, w której przyznawane będą darmowe spiny bądź bonus pick, RTP będzie trochę niższe niż ma to miejsce w legendarnej, pierwszej wersji tego automatu. Wciąż jest to jednak komfortowa stopa na poziomie 96,94%, co sprawia, że ​​jest to slot o średniej wariancji.

Gniazdo nie jest dostępne na dzień dzisiejszy we wielu miejscach. Na dobry początek polecamy grę w grupie Betssona, gdzie w międzyczasie możemy oczekiwać na dodanie slota do swojej oferty w większej liczbie miejsc.

Oferta powitalna – zakład bez ryzyka do 150 PLN!

Okazjonalne promocje w Betssonie są na ogół bardzo przyjemne. Nijak mają się jednak do głównej oferty powitalnej, dzięki której odebrać możemy masywny i prosty w obsłudze zakład bez ryzyka aż do 150 PLN. Jeżeli nie masz jeszcze konta w tej firmie, możesz umilić sobie okres zimowy aż dwoma zakładami bez ryzyka na start. A to nie wszystko…

Długoterminowa akcja Super Weekend

Stawiając 30 PLN na zakłady w środku tygodnia, w każdy weekend otrzymasz freebet o wartości 15 PLN na największe wydarzenia i ligi piłkarskie. Kampania trwa aż do 21.05.2017 – to okazja na grę w każdą sobotę i niedzielę zupełnie za darmo.

Zarejestruj się w Betsson z linku, który upoważni Cie automatycznie do wszystkich z tych promocji. Gwarantujemy, o czym przekonasz się sam, że pojęcia nudy i braku docenienia aktywności graczy nie istnieją w tej firmie.

Betsson – Zakład bez ryzyka do 150 PLN + Super Weekend + 100% do 500 PLN bonusu w kasynie!

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.