Better Gaming – czas na Hall of Gods

Kategoria: Bonusy i promocje Ciekawostki kasynowe Gry | 17 lutego 2017

Od kilku miesięcy najbardziej znany i popularny dostawca slotów online do kasyn firma NetEnt, konsekwentnie odświeża stare gry przenosząc je na nowy system Better Gaming. Tym razem padło na słynny automat z jackpotem, czyli Hall Of Gods, w którym wspomniany wcześniej jackpot osiągnął wartość przekraczającą obecnie ponad 9 milionów polskich złotych! Dzięki odświeżonej wersji slot jest obecnie dostępny na urządzeniach przenośnych z systemem iOS oraz Android, za co należy się spory plus dla samego softu.

Hall of Gods jest drugim najbardziej popularnym slotem z Jackpotem zaraz po Mega Frotune. Ten 20-liniowy automat, który przenosi nas do świata nordyckich bogów, posiada opcje rozszerzonego WILD. Jeśli wpadnie nam on na bębnach 2-4, rozszerza się wtenczas na cały bęben, co przy 2-3 takich symbolach gwarantuje wysokie wygrane. Prócz głównego Jackpota, mamy możliwość trafienia jeszcze dwóch pozostałych tj. Midi (obecnie ponad 200 000zł), oraz Mini (ponad 2500zł). Aby zdobyć którykolwiek z nich, musimy się dostać do gry bonusowej, która uruchamia się w momencie pojawienia się na ostatnich trzech bębnach symboli “BONUS”. Będąc tam musimy rozbić tarczę młotem Thora, aż trafimy 3 takie same kwoty, lub właśnie ikony wspomnianych Jackpotów. Minimalna stawka to jedynie 1 PLN, co chyba nie wydaje się zbyt wygórowaną kwotą, aby spróbować jakże ciężkiego dla Polaków szczęścia w tym temacie? 😉

Jeśli chcesz wypróbować słynny slot Hall of Gods na nowym systemie, polecamy kilka pozycji z naszego zadbanego spisu:

Videoslots – 11 free spinów + bonus 100% do 200€ – REJESTRACJA

Casumo – bonus 200% do 50€ + 200 free spinów – REJESTRACJA

ShadowBet – bonus 100% do 1200 zł + koło fortuny – REJESTRACJA

null

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.