Betsson doda gry Greentube

Kategoria: Wokół kasyn | 6 sierpnia 2017

Grupa internetowych kasyn o globalnym znaczeniu, tj. Betsson, ogłosiła w ostatnim czasie podjęcie kontaktów z zależną nowojorską spółką Greentube i dzięki tej współpracy zacznie oferować gry dewelopera w swoim portfolio. To zdecydowanie duży krok w przód dla obu marek, przy czym sam Betsson wykona milowy krok w przód i będzie bardzo blisko perfekcji jeśli chodzi o ofertę.

Umowa obejmie wszystkie marki grupy Betsson, takie jak Casino Euro i Nordic Bet, które otrzymają tytuły z Greentube (Novomatic). Wszystkie autorskie gry będą zawarte w umowie, a w tym hitowe tytuły jak Book of Ra Deluxe i wiele innych. Sloty będą udostępniane zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych.

Mówiąc o porozumieniu obu stron, Andy Broughton z Betsson powiedział: “Cieszymy się, że będziemy pracować z Greentube, który ma ogromny zakres gier interaktywnych, które okazały się bardzo popularne dla naszych klientów. Umowa pozwoli nam rozwinąć nasze i tak imponujące portfolio gier.”

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.