BetRegal z ofertą EveryMatrix

Kategoria: Wokół kasyn | 5 lipca 2017

Grupa Regal ogłosiła w ostatnim czasie podpisanie kontraktu z dostawcą produktów kasynowych, słynnym EveryMatrix, na mocy czego będzie oferować wszystkie gry z tej platformy na swojej stronie zakładów. Warto nadmienić, iż witryna BetRegal posiada licencje nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także na Malcie, w Curacao i Danii.

Firma od tej pory będzie mieć w swojej ofercie tytuły od takich dostawców jak Net Ent, Microgaming, Play’n go, a na tym oczywiście nie koniec.

Mówiąc o całej umowie, CEO Grupy Regal Michael Mirtl powiedział: “Platforma EveryMatrix umożliwia nam kontrolę i elastyczność w zarządzaniu naszym produktem na wysokim poziomie. Nikt nie mógł przebić oferty i wartości EveryMatrix. Wymagania klientów rosną i same zakłady bukmacherskie nie wystarczały. Naszym obowiązkiem jest zapewniać produkty wysokiej jakości, oferując dla graczy duże doświadczenia.”

CEO EveryMatrix, Ebbe Groes dodał: “BetRegal Core pragnie zapewnić najlepsze doświadczenia związane z zakładami sportowymi i kasynem. Jesteśmy podekscytowani współpracą z ich zespołem zarządzającym. Wybór EveryMatrix jako dostawcę jest potwierdzeniem naszej funkcjonalności i rozwiązań, które stosujemy. Ufamy naszym nowoczesnym i integracyjnym metodom.”

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.