Betn1 – 50 free spinów dla nowych klientów

Kategoria: Bonusy i promocje | 23 stycznia 2018

Betn1 to kolejna wartościowa firma – zarejestrowana na Malcie i działająca pod licencją MGA – która wchodzi na nasz rynek. Na dobry start nowi klienci kasyna dostają aż 50 darmowych gier, które będą na nas czekać na slocie z softu Netent – Finn and the Swirly Spin. Oprócz tego, jedna z najbardziej gorących propozycji tej zimy, oferuje nam naprawdę interesujące oferty od depozytu. Bonus z przelicznikiem 100% sięga kwoty aż do 1000 euro, a do tego dokłada także 230 free spinów na NewYork New York Slot, czyli produktu od producenta B3W. Wszystko to wykorzystamy dzięki minimalnemu, wynoszącemu ledwie 20 euro depozytowi.

Zapraszamy także do codziennego korzystania z koła fortuny, na którym wartość nagród sięga aż do 25 euro. Wszystko co trzeba zrobić to podać swój nick oraz numer telefonu zgodny z tymi, których użyliśmy przy rejestracji naszego konta.

BetN1 – odbierz 50 free spinów za darmo

1. Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz prawo do wszystkich promocji

2. Po dokładnym wypełnieniu 5 działów związanych z rejestracją, potwierdź ją e-mailem

3. Gdy już aktywujesz konto, swoje darmowe gry znajdziesz na slocie Finn and the Swirly Spin

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.