BetMobil nagrodą w promocji Kasyna Royal Panda

Kategoria: Bonusy i promocje | 5 września 2015

Marketingowcy Kasyna Royal Panda przyzwyczaili nas do swoich szalonych pomysłów. W przeszłości w promocjach tego kasyna zgarnąć można było między innymi auta MINI Cabrio czy wycieczkę… w kosmos. Czas na kolejną akcję z ciekawą nagrodą. Tym razem na zwycięzcę promocji czeka BetMobil – auto wyglądające jak Królewska Panda. Oprócz tego na biorących udział czekaja ogromna ilość free spinów, które zamienić można na duże wygrane.

Promocja trwa cały wrzesień. Aby zawalczyć o nagrody, wystarczy grać na wybranych slotach. Każdy tydzień miesiąca to inna gra. Od 1 do 6 września bawimy się na Twin Spin. Kolejne tygodnie to odpowiednio Thunderstuck II (7-13 września), Gonzo’s Quest (14-20 września) i Game of Thrones (21-27 września).

Celem jest trafienie jak najwyższej kombinacji. W pierwszych trzech tygodniach do wygrania jest odpowiednio 50, 25 i 10 spinów, które posłużą graczom w wielkim finale. Jego zwycięzca zgarnie BetMobil, niesamowity samochód wyglądający jak panda, którego zdjęcie możecie zobaczyć na stronie promocji. Nawet jeśli nie uda Ci się sięgnąć po główną wygraną, być może freespinowe nagrody pozwolą Ci zgarnąć trochę gotówki.

Dodatkowo co tydzień Kasyno Royal Panda nagrodzi jedną osobę 5 spinami. Warunek to polubienie profilu kasyna na Facebooku.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.