Betfair podpisuje umowę z Juventusem

Kategoria: Ciekawostki kasynowe | 7 lipca 2017

Jeden z gigantów w świecie hazardowym, grupa gier Betfair ogłosiła w ostatnim czasie podpisanie umowy sponsorskiej z topowym klubem piłkarskim – Juventusem. Przypomnijmy, że zespół Starej Damy był w ubiegłym sezonie finalistą Ligi Mistrzów, a także sięgnął po mistrzostwo Serie A i krajowy puchar. Umowa z tak ogromną marką na pewno pozwoli klubowi na dalszy rozwój.

Umowa będzie obowiązywać przez kilka lat i sprawi, że Betafir będzie oficjalnym partnerem Juventusu w dziedzinie gier i zakładów. Firma otrzyma ekskluzywne odznaczenie na stadionie klubu, a także wiele możliwości marketingowych, które skierują do fanów Juventusu.

Komentując umowę, włoski dyrektor Betfair Claudio Di Zanni powiedział: “Z dumą informujemy o tym, że partnerstwo z Juventusem, klubem o takich wartościach i DNA jest dla nas zwycięstwem i prestiżem. Ta umowa stworzy ogromne możliwości dla klientów i fanów piłki nożnej.”

“Współpraca z Betfair doskonale opisuje i pasuje do ambicji naszego klubu. Globalny wzrost potwierdza wszystkie nasze działania, a Juventus staje się wiodącą marką na świecie.” – powiedział Giorgio Ricci.

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.