Alarm bombowy w niemieckim kasynie

Kategoria: Wokół kasyn | 6 kwietnia 2016

Chwile grozy przeżyli wczorajszego wieczoru bywalcy kasyna w niemieckim mieście Halberstadt. Dźwięk dochodzący z kosza na śmieci zaniepokoił obsługę kasyna. Brano pod uwagę najczarniejszy scenariusz, czyli kolejny zamach terrorystyczny. Całą sprawę potraktowano więc niezwykle poważnie.

Na miejsce natychmiast ściągnięto siły policyjne. Z budynku ewakuowano blisko 90 osób, które tego wieczoru postanowiły wybrać się do kasyna. Policja zablokowała również pobliskie drogi, gdyż obawiano się wybuchu bomby i zawalenia budynku. Chwilę przed godziną 19 do akcji wkroczyli antyterroryści i saperzy.

Na szczęście cała historia zakończyła się pozytywnie. W koszu w męskiej toalecie nie znajdowała się tykająca bomba lecz… wibracyjna nakładka na penisa zasilana bateriami. Alarm został więc odwołany a całą akcję można było zakończyć. Trauma osób, które były świadkami tych wydarzeń z pewnością jeszcze na długo zostanie w ich głowach. Z pomocą przychodzą kasyna internetowe, które kolejny raz potwierdzają swoją przewagę nad kasynami naziemnymi.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.