A może bingo? Odbierz 30$ darmowego bonusu

Kategoria: Bonusy i promocje | 26 lutego 2015

Chcesz zagrać w bingo? Nic prostszego, zarejestruj się w kasynie Jet Bingo i odbierz bonus w wysokości 30 $! Jak to zrobić? Wystarczy założyć konto w kasynie Jet Bingo i cieszyć się z darmowej kasy!

Warte podkreślenia jest to, że gracz w kasynie Jet Bingo nie musi wpłacać depozytu, aby otrzymać 30 $ bonusu. Jedyną formalności, abyśmy mogli zacząć grać i odebrać nagrodę jest wypełnienie formularza oraz weryfikacja konta e – mail. Po wypełnieniu formularza czekamy na maila od kasyna Jet Bingo, klikamy w link, który zostanie przysłany i nasze konto staje się aktywne. Oczywiście tak zdobytych pieniędzy nie możemy od razu wypłacić – zresztą to tylko 30 $, a my chcemy wygrywać zdecydowanie więcej! Nasze bonusowe pieniądze otrzymujemy w postaci kulek do gry. Jeśli nie dokonywaliście płatności możecie używać kulek do grania w bingo oraz do slotów – po złożonym depozycie kulki można wykorzystać tylko na grę w bingo! Radzimy więc wykorzystanie bonusowych kulek przed ewentualnym złożeniem depozytu. Pamiętajcie, że na jedno konto przypada jedno gospodarstwo domowe, więc z jednego domu czy też mieszkania możemy skorzystać tylko raz z promocji.

Najfajniejsze w tej promocji jest to, że nie musicie rejestrować karty kredytowej lub składać depozytu w kasynie Jet Bingo aby wygrać pieniądze, które będziecie mogli wypłacić, a jeśli spodoba się wam zabawa w bingo, możecie liczyć na bonus powitalny 300%! Zachęcamy do zabawy! Bingo!

Aby zarejestrować się kliknij i ciesz się możliwością grania i wygrywania prawdziwych pieniędzy bez ryzykowania własnych!

Więcej darmowych promocji bingo znajdziesz natomiast na portalu poświęconym wyłącznie tej tematyce –

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.