888 opuszcza Polskę

Kategoria: Wokół kasyn | 30 maja 2017

Internetowa, potężna grupa hazardowa, oferująca m.in. kasyno, pokera czy zakłady sportowe, 888 Holdings ogłosiła, że zdecydowała się już na opuszczenie polskiego rynku gier, ponieważ na obecny moment nie spełnia naszych wymagań i nie ma większych szans na licencje. To oczywiście kolejna firma, która jest zmuszona odejść z naszego kraju.

Firma rozpoczęła już zatrzymywanie rejestracji graczy z Polski. Grać na stronach 888 można do 5 czerwca obecnego roku. Cała akcja jest spowodowana oczywiście ruchami polskiego rządu i firmy nieposiadające licencji w obrębie naszych granic nie mogą oferować swoich usług. Rząd RP dał termin do 1 lipca dla wszystkich operatorów, do zaprzestania oferowania swoich usług bez posiadania niezbędnej licencji.

Obecnie istnieje co najmniej 235 różnych miejsc zakładów, które działają w naszym kraju online bez żadnego zezwolenia. Firmy wytropione przez specjalne służby, które nie posiadają licencji na oferowanie u nas swoich usług mają być dotknięte dotkliwymi karami.

Szczerze mówiąc, większość ze spółek działających nielegalnie na terenie Polski, z pewnością jest bardzo przejęta w/w zapowiedziami.

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.