8 milionów wygranej okazało się błędem maszyny

Kategoria: Jackpoty | 9 listopada 2015

Kobiecie grającej w naziemnym kasynie w Stanach Zjednoczonych udało się wygrać jackpota wysokości 8 milionów dolarów. Chwilę później okazało się, że jest to jednak błąd maszyny i pieniądze nie zostaną wypłacone.

Veronica Castillo relaksowała się przy grach slotowych w amerykańskim kasynie Lucky Eagle mieszczącym się w Rochester w stanie Waszyngton. Jedno z zakręceń dało jej wygraną w wysokości 8 milionów dolarów. Wszystko wskazywało na to, że właśnie rozbiła ogromnego jackpota i stała się milionerką. Niestety radość nie trwała zbyt długo. Po chwili pojawili się pracownicy kasyna, którzy odłączyli maszynę i wręczyli kobiecie kwitek potwierdzający wygraną… 80$. Według kasyna Lucky Eagle, informację o wygranej spowodował błąd maszyny.

W swoim oświadczeniu władze kasyna podały niepodważalne argumenty. Slot Jurrasic Riches, czyli ten z którego korzystała bohaterka historii nie oferuje tak wysokich jackpotowych wygranych. Najwięcej można wygrać w nim kwotę 20.000$. Co więcej, układ który trafiła kobieta przewiduje dokładnie 210 żetonów wygranej, czyli zaledwie lekko ponad 10$.

Wszystko wskazuje na to, że błąd rzeczywiście miał miejsce i prawda leży po stronie kasyna. Poznanie gorzkiej prawdy zapewne nie było jednak zbyt przyjemne. Możliwe, że sprawa będzie mieć swoją kontynuację w sądzie. Jeśli tak, na pewno do niej wrócimy i poinformujemy Was o wyniku batalii.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 9 listopada 2015   Kategoria: Jackpoty