7 nowych gier w ofercie Kasyna Royal Panda

Kategoria: Gry | 11 maja 2015

Właśnie teraz do oferty kasyna Royal Panda dołączyło aż siedem nowych slotów od firmy Rabcat – dla zorientowanych w świecie hazardu to jeden z ciekawszych producentów gier dostępnych na rynku, jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w gry tego producenta macie znakomitą szansę – świetne gry tego producenta w jednym z naszych ulubionych kasyn.

Oferta jest bardzo rozrzucona w czasie i miejscach, do których przenoszą nas nowo dostępne w kasynie Royal Panda pozycje. Zaczniemy chronologicznie od gry Legend of Olympus, która przeniesie nas w starożytne czasy mitologii, gdzie staniemy na przeciw potężnemu Hadesowi. Kolejne trzy gry to osadzone w średniowieczu produkcje ze świata fantasy. Castle Builder to slot, w którym naszym celem jest wybudowanie zamku, który jest nam potrzebny w staraniach o piękną księżniczkę. Forsaken Kingdom to nawiązanie do popularnej legendy o królu Arturze i rycerzach okrągłego stołu. Dragons Myth to gratka między innymi dla fanów serialu Gra o Tron, którego kolejną serię możemy już zobaczyć w telewizji. Do pokonania kilka groźnych smoków! River of Riches to luźne nawiązanie do przygód Indiany Jonesa, osadzone w scenerii Egiptu, w którym to poszukujemy starożytnych skarbów. W grze Penguin przeniesiemy się na mroźną Arktykę, a nasz czas będą umilały sympatyczne nieloty. Scary Friend to podróż w odległy kosmos, gdzie spotkamy zabawnych kosmitów.

Kasyno Royal Panda dużo zyskuje na tych nowych pozycjach – są wyborne, każda gra zachwyca grafiką oraz przyjemnością zabawy. Na pewno nie będziecie się nudzić w nowych pozycjach, a czekają na was wielkie emocje oraz duże pieniądze. My nie mamy jeszcze swojego faworyta, a ty, drogi graczu? Więcej o Kasynie Royal Panda możesz przeczytać w naszej recenzji.

Dodano: 11 maja 2015   Kategoria: Gry