5 PLN za każdy dodatkowy metr Stocha w Betsson

Kategoria: Bonusy i promocje | 14 stycznia 2017

Dziś w Wiśle kolejny konkurs Pucharu Świata w skokach. Ciekawą promocję przygotował bukmacher Betsson. Każdy nowy gracz, który zagra za minimum 10 PLN zakład na ten turniej, weźmie udział w specjalnej akcji. Po wysłaniu zakładu na taką kwotę, wystarczy już tylko kibicować naszemu Orłowi, Kamilowi Stochowi. Na konto gracza, za każdy metr, który Stoch skoczy powyżej punktu K skoczni w Wiśle, trafi aż 5 PLN. Przykładowo, jeśli Kamil Stoch skoczy jutro 138 metrów, na konto każdego kto weźmie udział w promocji trafi aż 90 PLN! To tylko prognoza, ile skoczy nasz as okaże się już za kilkanaście godzin, możliwości są przecież ogromne!

Jeśli zamierzacie oglądać dzisiejszy konkurs, skorzystanie z promocji Betsson jest obowiązkiem. Kibicowanie naszym z możliwością wygrania sporych kwot przy zaryzykowaniu jedynie 10 PLN będzie przyjemniejsze niż kiedykolwiek.

Kliknij TUTAJ (link promocyjny, który uprawnia do skorzystania z promocji), zarejestruj się w Betsson, postaw zakład i… reszta w rękach (?) Kamila! Pełen regulamin promocji znajdziecie również pod tym linkiem w odpowiedniej zakładce.

Polska Biało-Czerwoni! : – )

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.