3 miliony euro jackpotowej wygranej trafiły do Finki

Kategoria: Jackpoty | 12 września 2015

Mega Fortune Dreams kolejny raz udowadnia, że jest jednym z najbardziej hojnych slotów w sieci. Już szósty raz w tym toku ponad milionowa mega fortuna znalazła swojego właściciela. A raczej właścicielkę, gdyż to kobieta okazała się zwyciężczynią ogromnej sumy wynoszącej ponad 3 miliony euro.

Dokładnie 3 019 601 euro padło łupem mieszkanki Helsinek. 60-letnia Finka sięgnęła po jackpota Mega Fortune Dreams kręcąc za jedynie 40 eurocentów! Kolejny raz potwierdza się znana prawda, że kasynowe jackpoty nie są zarezerwowane tylko dla graczy posiadających okazałe kapitały.

Co po wygraniu jackpota miała do powiedzenia nowa milionerka? Stwierdziła, że jest to najszczęśliwszy dzień jej życia. Zszokowana nie mogła nawet zasnąć. Wspólnie z mężem nie mogła uwierzyć w to co się stało. Fakt zgarnięcia ponad 3 milionów euro dotarł do niej dopiero, gdy sobotniego ranka zadzwonili do niej przedstawiciele kasyna w którym padła wygrana.

Przypominamy również o grze Mega Moolah i jej jackpocie o którym pisaliśmy kilka dni temu. Pula przekroczyła już 48 milionów złotych! To idealny moment aby sprawdzić swoje szczęście.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.
Dodano: 12 września 2015   Kategoria: Jackpoty