200% wzrost zysków w grupie gier

Kategoria: Wokół kasyn | 2 czerwca 2017

Do niecodziennie spotykanej sytuacji doszło w kanadyjskiej grupie zajmującej się produktami do kasyn online, w tym oczywiście automatami do gier, firmie NYX Gaming Group. Jej ostatnie notowania pozwoliły zauważyć wzrost zysków aż o 199,8% w porównaniu do wyników odnotowanych w minionym roku. Na szczęście dla graczy, to jednak nie “podkręcone sloty” są powodem takiego sukcesu.

Najciekawszymi sytuacjami w pierwszym kwartale, który kończył się 31 marca obecnego roku, był wzrost zysków na poziomie wcześniej wspomnianych 199,8% aż do 58,9 milionów dolarów. Spółka podała, iż skutkiem wzrostu zysków był zakup OpenBet i Betdigital w roku ubiegłym. To zapewnia wzrost zainteresowania wszystkimi zakładami oraz znacznie poszerza grupę klientów.

Mówiąc o robiącej wrażenie wydajności, CEO NYX Matt Davey powiedział: “Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego nowego modelu operacyjnego i z miejsca, w którym teraz jesteśmy. Nasz rozwój w stosunku do klienta zalicza stały progres, a my i nasz produkt jesteśmy bardzo konkurencyjni na całym rynku. Ukierunkowujemy naszą strategie na inwestycje w sport, gry i technologie treści.”

Producent w swoim portfolio ma m.in. tak hitowe gry jak: Gorilla Go Wild czy Merlin’s Magic Respins.

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.