200 tysięcy wygranej w ciągu jednego dnia

Kategoria: Jackpoty | 3 kwietnia 2016

Do grona szczęśliwych zwycięzców na portalu Royal Panda dołączył użytkownik z Holandii – Edwin. Może on mówić o naprawdę sporym szczęściu, bo jego jednodniowa dobra passa zaowocowała wygraną w wysokości prawie 47 500 euro (około 201 tysięcy złotych)!

Jak donosi portal, Edwin próbował swoich sił zarówno na automatach jak i w grach stołowych. Jednakże ponad połowa wygranej ostatecznie przez niego kwoty pochodzi z klasycznej dotykowej wersji gry Twin Spin. Największa z pojedynczych wygranych gracza to prawie sześćdziesiąt tysięcy złotych (14 000 euro)! Tak duża suma została osiągnięta w grze Starburst, a Edwin zdobył ją, stawiając zaledwie sto euro.

Chociaż wygrana Edwina robi wrażenie, okazuje się, że mogła być jeszcze większa. Na pewnym etapie gry użytkownik miał na swoim koncie ponad dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych (59 971 euro). Część tej sumy została niestety stracona, niemniej i tak Edwin może mówić o naprawdę sporym szczęściu.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.
Dodano: 3 kwietnia 2016   Kategoria: Jackpoty