20 PLN bez depozytu. Tylko przez 3 dni!

Kategoria: Bonusy i promocje | 17 stycznia 2019

Ze względu na kolejne sukcesy polskich skoczków narciarskich, legalna firma bukmacherska forBET przygotowała promocje, z której jest najlepiej znana – darmowa gotówka na start dla nowych graczy!

Już w nadchodzący weekend najlepsi skoczkowie narciarscy globu zawitają pod polskie Tatry. Czy po ostatnim sukcesie polski Dawid znów pokona japońskiego Goliata? Może losy zawodów rozstrzygnie wracający do wielkiej formy Kamil Stoch lub będący w tym sezonie w świetnej dyspozycji Piotr Żyła? Wszystko stanie się jasne już w najbliższy weekend, ale my postaramy się jeszcze bardziej podnieść belkę rozbiegu! W dniach 18-20 stycznia każdy nowy gracz, który założy konto na naszej stronie otrzyma specjalny bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN!

Bonus w wysokości 20 PLN otrzyma każda osoba, która w terminie od 18.01 do 20.01 zarejestruje swoje konto w forBET. Skorzystaj z oferty rejestrując konto klikając TUTAJ

Polecamy także:  To już 1000 postów od FreeKasyno.pl dla Was! 🙂
Ten post ma 4 miesiące. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.